supersklep.pl- Logo - Opinie

supersklep.pl

Opinie (126) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (5081)

Szybko i sprawnie dostarczone. Niestety jeśli się odsyła paczki nie jest to darmowe. Koszt odesłania pokrywa nadawca.

Kupuje od 10 lat i takie rzeczy jak obsługa, dostawy, zwroty działają jak powinny. Natomiast cała reszta albo się zepsuła albo została w tyle za innymi. Minimalna kwota dostawy 300 zł, najwyższa ze sklepów z których korzystam. Superclub pokrywa teraz tylko 30% zamiast 40% zamówienia. Brak cashbacków jak letyshops czy alerabat. Brak darmowego zwrotu. Brak jakiegokolwiek systemu wspomagania wyboru rozmiaru, rozmiarówki na stronie oderwane do rzeczywistości. Prawie wszystko można kupić taniej w innych miejscach, łatwiej dobrać rozmiar i prościej zwrócić (co trochę mnie boli bo kiedyś był to mój ulubiony sklep).

Opinie nt. sklepu supersklep.pl

Przystępne ceny (dużo promocji), produkty bardzo dobrej jakości, szybka realizacja. Nazwa sklepu trafiona ;) SUPERSKLEP
MK
Marta K.
Wrocław
Jeden z lepszych sklepów online.Produkty świetne, bardzo bezpiecznie zapakowane,szybko zrealizowane zamówienie.
3 wrz 2024
Szybka realizacja i zgodność z opisem
22 sie 2024
Szybko i zgodnie z opisem
22 sie 2024
wszystko ok
4 wrz 2024
29 sie 2024
IO
IWONA O.
BARCZEWO
2 sie 2024

Asortyment, obsługa, dostawa i szybki zwrot gotówki

Oferta asortymentowa, w szczególności dokładne opisanie towaru (wraz z kodami producenta) , atrakcyjne ceny. Zwroty towaru bezproblemowo, zwrot gotówki niemal natychmiastowy. Dostawa natychmiastowa. Klapki Birkenstock Arizona Oiled Leather Narrow Wmn (black) - polecam
27 lip 2024
Polecam zakupy w sklepie supersklep. Duży wybór oryginalnych rzeczy, dokładne opisy i wymiary, bez problemu można trafić z rozmiarem. Przesyłka błyskawiczna, zero problemów.
26 lip 2024
Wszystko w porządku! Szybka wysyłka, obuwie fabrycznie nowe i oryginalne. Nic dodać nic ująć.
22 lip 2024
Mój ulubiony sklep internetowy.
26 lip 2024
Wszystko ok
14 sie 2024
1 sie 2024
24 lip 2024
MK
5 lip 2024
Bardzo dobry kontakt ze sklepem, kupowałam na prezent i potrzebowałam pomocy w doborze rozmiaru, szybka wysyłka, formularz ewentualnego zwrotu w środku, jedyny minus to zwroty na własny koszt pomimo osiągnięcia pułapu darmowej dostawy ale na szczęście nic nie zwracałam, na pewno nie ostatnie moje zakupy w tym sklepie
AS
Adam S.
Warsaw
9 lip 2024
Superszybka realizacja zamówienia, wszystko bardzo pozytywnie
1 lip 2024
Bardzo dobra jakość towaru i obsługa, szybka przesyłka.
25 cze 2024
Dużym wybór świetnych ubrań i butów, szybka realizacja